Hizmetlerimiz

Modern çağın estetik anlayışını yaptığımız tasarımlarda gösterme konusunda titiz davranmakta ve tasarıma verilen önemi uygulamalarımıza birebir yansıtan deneyimli ekibimiz ile müşteri beklentilerine uygun projeler üretmekteyiz.

Çelik Konstrüksiyon Yapıların Türleri

Ağır çelik ve hafif çelik konstrüksiyon yapılar olarak ikiye ayrılmaktadır.

Detaylı Açıklama

Çelik konstrüksiyon yapılar, ağır çelik ve hafif çelik konstrüksiyon yapılar olarak ikiye ayrılmaktadır. Büyük açıklıklı ve kreynli fabrika binalarını ağır çelik yapılara, prefabrik atölye ve depo yapılarını da hafif çelik konstrüksiyon yapılara örnek verebiliriz.
 
Çelik konstrüksiyon yapılar yalıtımlı ve yalıtımsız olarak da ikiye ayrılmaktadır. Yalıtımlı binaların duvar ve çatılarında kullanılan poliüretan paneller veya taşyünü paneller sayesinde ısı ve ses yalıtımı sağlanmaktadır. Yalıtımsız çelik binaların tercih edilme sebebi ise ekonomik olmasıdır.

Diğer Hizmetlerimiz

 • Çelik Konstrüksiyon İmalatı

  Mimari ve statik projelendirme bittikten sonra fabrika ortamımızda imalat çelik konstrüksiyon taşıyıcı sistemi hatasız ve hızlı bir şekilde imalatı gerçekleştirilir.
  Oca. 31, 2020
 • Çelik Yapılar

  Çelik, maliyeti uygundur. Ön üretimli, fabrikasyon taşıyıcı elemanlar, düşük fiyata yüksek kalite sağlamakta ve inşaat süresini çok kısaltmaktadır.
  Oca. 29, 2020
 • Çelik Konstrüksiyon Montajı

  Çelik Konstrüksiyon malzemeler uzman personelimiz tarafından hızlı bir şekilde montajı yapılır.
  Oca. 23, 2020
 • Çelik Çatılar

  Çelik çatı genellikle sanayilerde kullanılan evler için de minyatür olarak düzenlenen çatı koruma sistemidir.
  Oca. 23, 2020