Hizmetlerimiz

Modern çağın estetik anlayışını yaptığımız tasarımlarda gösterme konusunda titiz davranmakta ve tasarıma verilen önemi uygulamalarımıza birebir yansıtan deneyimli ekibimiz ile müşteri beklentilerine uygun projeler üretmekteyiz.

Çelik Konstrüksiyon Depo

Çelik konstrüksiyon depolar üretim ve inşasında güçlü kadro ve vizyoner bakış açısı ile doğru yerde doğru zamanda ve doğru şekilde kaliteden ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz.

Detaylı Açıklama

Çelik konstrüksiyon depo, sözlük anlamıyla mal veya eşyaların depolandığı bina anlamına gelir. Depolar üreticiler, ithalatçılar, ihracatçılar, toptancılar, nakliye şirketleri, gümrükler vb. tarafından kullanılmaktadır. Genellikle şehirlerin, kasabaların veya köylerin eteklerinde bulunan sanayi parklarındaki büyük düz yapılardır.
 
Klasik çelik yapılar ile karşılaştırıldığında daha rijit bir yapı ve hızlı kurulum sağlayan hafif çelik depo sistemlerimiz, kaynaksız imalat olması yanı sıra demonte edilebilme kabiliyeti ile de uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.
Dayanımı yüksek galvanize çelik, kimyasal yapısındaki özellikler sayesinde , klasik çelik yapılarda kullanılan elemanlara göre %35-45 oranında kütle hafifliğine nazaran %40 lara varan dayanım üstünlüğü ile , hafif çelik depolarımızda tercih ettiğimiz mühendislik malzemesidir. Yapısal elemanın 250-300gr/m2 galvaniz kaplı olması korozyona karşı extra bir dayanım kazandırır.
Bu özelliklere dayanarak önemli ölçüde düşürülen imalat süresi , nakliye kolaylığı ile birlikte yapısal elemanların saha da en fazla 2-3 insan gücü ile taşınması ve montajlanması sonucu şantiyelerde insan gücü ve lojistik giderlerinin minimum düzeye çekilmesi planlanmıştır.
Kullanımı ve bakımı kolaydır. Modüler sistem olması sebebi ile daha sonraları sisteme ekleme çıkarma yapılması mimari açıdan kolay hale gelmiştir ve tercih sebebidir. Aky Akyol Çelik Yapı, standart üretimlerinin yanı sıra , müşteri ihtiyacına göre extra güçlendirilmiş ve istenilen mimari özelliklerde tasarımlarla , siz değerli müşterilerimize en iyi çözümü sunabilmek için kendisini her geçen gün geliştirmektedir.

 

Diğer Hizmetlerimiz

 • Çelik Antrepolar

  Çelik konstrüksiyon depolar üretim ve inşasında güçlü kadro ve vizyoner bakış açısı ile doğru yerde doğru zamanda ve doğru şekilde kaliteden ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz.
  Şub. 3, 2020
 • Cam Teras

  Yerli turistlerin ilgi odağı haline gelen, aynı zamanda Hatay'da ilk ve tek olan cam teras, AKY Akyol Çelik Yapı Konstrüksiyon tarafından yapılmıştır.
  Şub. 3, 2020
 • Çelik Konstrüksiyon Soğuk Hava Depoları

  Gıda maddelerinin normal şartlardaki saklanabilir sürelerinden daha uzun süreler saklanabilmesi için sıcaklık ve bağıl nem transferlerine karşı yalıtılmış alanların oluşturulmasının zorunluluk haline geldiği bu çağda, günümüz teknolojisini takip ediyor ve ayak uyduruyoruz.
  Şub. 3, 2020
 • Çelik Merdivenler

  Metal merdivenler genellikle çelik ve alaşımlarından yapılır. Bunun nedeni ise çelik ve alaşımları yüksek basınca ve çekme dayanımına sahip olmalarıdır.
  Oca. 31, 2020
 • Teknik Projelendirme

  Müşteri ihtiyacına göre talep edilen yapıların profesyonel teknik ve statik çizimleri ile projelendirmeleri yapılmaktadır.
  Oca. 29, 2020
 • Endüstriyel Yapılar

  Akyol Çelik Yapı, çelik konstrüksiyon projelerinde tasarımdan uygulamaya çelik konstrüksiyon montaj ve imalatı konusunda sektöre uzman teknik kadrosuyla yüksek kalitede hizmet vermektedir.
  Oca. 29, 2020