Haberler

Sektörle ilgili en güncel bilgilere sahip olmak için bizi takip edebilirsiniz.

Çelik Konstrüksiyon Nasıl Olmalıdır?

Çelik Konstrüksiyon sistemleri yüksek kaliteye ve dayanıklılığa sahip olmalıdır. Bu profesyonel çatı sistemleri depremlere karşı maksimum düzeyde dayanıklı olmalıdır.

Detaylı Açıklama

Çelik Konstrüksiyon sistemleri yüksek kaliteye ve dayanıklılığa sahip olmalıdır. Bu profesyonel çatı sistemleri depremlere karşı maksimum düzeyde dayanıklı olmalıdır. Bunun dışında tüketicilerin ekonomik bütçesine hitap etmelidir. Tamamen katkısız saf çelik malzemesinden üretilmeli ve garanti kapsamında satışa sunulmalıdır. Bunun dışında geri dönüşümü kolay olmalıdır. Bu sayede uzun yıllardan sonra ömrünü tamamladığında da tüketicilere ayrıca ekstradan kazanç sunmalıdır. Çelik çatı sistemleri uzun ömürlü olmalıdır. En düşük 10 yıl garanti kapsamında yer almalıdır. Bu sayede kullanıcılara yeniden harcama yapmasını engellemelidir. Çelik çatı ve cephe sistemleri pratik bir uygulanışa sahip olmalıdır. Bu sayede kullanıcılara zaman bakımından da avantajlar sunmalıdır.
 
Hatay Çelik Çatı ve Hatay Çelik Konstrüksiyon Fiyatları
Çelik çatı sistemlerinin fiyatları en çok merak edilen ayrıntılar arasında yer alıyor. Bu kaliteli ürünlerin fiyatları geçmiş senelere kıyasla bugün daha uygun bir şekilde sunuluyor. Özellikle kurumsal ve kaliteli Hatay'da çelik çatı  / Çelik Konstrüksiyon üretim firmaları tarafından bu çatı sistemleri daha cazip ve ek ücretsiz fiyat listesinden sunuluyor. Hatay firması olan Aky Akyol Çelik Yapı da bu frmalar arasında yer almaktadır. 
 
Hatay İçin Çelik Çatının ve Çelik Konstrüksiyonun Faydaları
Birçok faydaları bulunan çelik çatı bu sayede profesyonel çatı sistemleri firmaları tarafından da tavsiye ediliyor. Çelik çatı sistemleri paslanmaz özelliğe sahiptir. Bu sayede birçok çatı sistemlerine oranla daha uzun ömürlüdür. Bunun haricinde bu çatı sistemleri özellikle deprem bakımından riskli olan bölgeler açısından da avantaj sağlıyor. Yüksek dayanıklılığı sayesinde en yüksek şiddetteki sarsıntılar karşısında dahi maksimum düzeyde performans sunar. Çelik çatı sistemleri yapının daha estetikli ve modern bir görünüm elde etmesini sağlar. Birçok çatı sistemlerine oranla daha gösterişli ve şık bir görünüme sahiptir.

Diğer Haberler

 • Corona Virüsü Ne Kadar Ölümcül, Belirtileri Nelerdir?

  Corona virüsü konusunda araştırmalar sürüyor. Çin'de ortaya çıktıktan sonra dünyanın tamamına yayılan corona virüsü nedeniyle ABD'de ulusal acil durum ilan edildi.
  Mar. 16, 2020
 • Güneş Enerjisinin Faydaları

  Türkiye fazla güneş alan bir ülkedir. Bunun için ülkemizin büyük bir bölümünde güneş enerjisi ile su ısıtılabilir. Hatay güneş enerjisini en çok kullanan illerden biridir.
  Oca. 31, 2020
 • Altınözü Cam Seyir Terası Yapıldı

  Her geçen gün gelişen ve değişen Altınözü’nde bulunan Hatay’ın ilk Cam Seyir Terası, ziyaretçi akınına uğruyor.
  Oca. 31, 2020
 • Antakya Çelik Soğuk Hava Depoları

  Soğuk hava depoları tüm gıdaların, kimyasal ve medikal ürünlerin uzun süre bozulmadan saklanmasına imkan veren, demonte panellerden oluşan prefabrik yapılardır. Yüksek dansite poliüretan ile yalıtılmış soğuk hava odası panelleri sayesinde minimum ısı ve enerji kaybıyla ürünlerin uzun süre korunması sağlanır.
  Oca. 31, 2020
 • Çelik Konstrüksiyon Fabrika Yapımı Maliyeti Nedir?

  Hatay'da olan Aky Akyol Çelik Yapı Çelik konstrüksiyon fabrika maliyetleri için müşteri ile ilk görüşmeden sonra avan proje çizimini yapar. Avan proje üzerinden fabrika çelik konstrüksiyon konsepti belirlenir ve değişiklikler, eklemeler, çıkarmalar üzerinde uzlaşılır.
  Oca. 31, 2020
 • Çelik Konstrüksiyon Hangar Yapımı

  Hangarlar daha çok hava alanları, şantiyeler, özel amaçlı büyük atölyeler, fabrikalar ve çeşitli iş yerleri için üzeri kapalı çelik konstrüksiyondan inşa edilen sağlam, genelde geniş enli ve depo ya da bakım alanı olarak kullanılan özel yapılardır.
  Oca. 31, 2020
 • Çelik Konstrüksiyon Depo

  Çelik konstrüksiyon depo, sözlük anlamıyla mal veya eşyaların depolandığı bina anlamına gelir. Depolar üreticiler, ithalatçılar, ihracatçılar, toptancılar, nakliye şirketleri, gümrükler vb. tarafından kullanılmaktadır.
  Oca. 31, 2020
 • Hatay Çelik Yapı

  Tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten üretildiği, özellikle deprem tehdidi taşıyan coğrafi bölgelerde tercih edilen, çoğunlukla çelik konstrüksiyon fabrika binaları, çelik konstrüksiyon hangar, çelik konstrüksiyon spor tesisleri, çelik konstrüksiyon depo ve çelik konstrüksiyon atölyelerde kullanılan, geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip çelik yapı sistemidir.
  Oca. 31, 2020
 • Çelik Fabrika Binaları Depolar ve Hangarlar

  Çelik Yapılar, çoğunlukla çelik yapı fabrika binaları, çelik yapı hangarlar, çelik yapı spor tesisleri, çelik yapı depo ve çelik yapı atölyelerde kullanılan, geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip bir sistem ile modern ve endüstriyel alanda ihtiyaçları gideren bir yapı sistemidir.
  Oca. 31, 2020
 • Antakya Çelik Çatı Sistemleri

  Çelik çatı genellikle sanayilerde kullanılan evler için de minyatür olarak düzenlenen çatı koruma sistemidir. Çelik çatı yapıldığı ve uygulandığı yerlerde yüksek güvenlik ve estetik bir görünüm kazanacaktır.
  Oca. 31, 2020
 • Hatay Çelik Çatılar

  Binaların bazılarının çatı yapımında kullanılan malzeme olarak çelik kullanılması binanın üzerine gelebilecek doğal afetlerin verdiği yükleri absorbe etmesini sağlayabilir. Bu şekilde yapılan yapıları bina üzerine kendi ağırlıklarından fazla bir yük ya da kuvvet uygulamaz.
  Oca. 29, 2020